Шоу-бізнес

Олександра Зарицька про комплекси: як подолати невпевненість у собі фронтвумен гурту KAZKA розповіла про проблеми з прийняттям себе і як їх позбулася

У відвертому інтерв’ю програмі “Ранок з Україною” з ведучими Лілією Ребрик та Григорієм Германом солістка гурту «KAZKA» Олександра Зарицька розповіла, які мала проблеми зв самосприйняттям і як їх позбувалася.

Кожна пісня гурту KAZKA – вибух у світових чартах, а солістка гурту, 29-річна Олександра Зарицька – кумир мільйонів та справжня Адель українського шоу-бізнесу.

І до речі, як і співачка Адель, останнім часом дівчина помітно схудла – на 20 кг. Сьогодні ж зірка вже відчуває абсолютну гармонію із собою, хоча зізнається – раніше були проблеми із любов’ю до себе:

 

Читайте також: Чому розвалюються котлети у деяких господарок: речі, про які забувають

 

«У моєму житті був момент, коли я не хотіла навіть дивитись у дзеркало. Це було дуже важко, бо ти постійно маєш поганий настрій».

У такі моменти співачку завжди рятувала творчість. Зараз ці проблеми в далекому минулому:

«Якщо ти ставишся класно до себе, любиш собе у дзеркалі, маєш впевненість у своєму вигляді, навіть у якихось складочках на тілі, то з часом люди це зрозуміють і теж влюбляються в тебе. Якщо ти собе любиш і приймаєш, то ніякий булінг не працює», – коментує учасниця гіпершоу “МАСКА”, співачка Олександра Зарицька.

Сьогодні ж в планах у солістки всесвітньо відомого гурту KAZKA Олександри Зарицької – випускати нові хіти, танцювати та шукати кохання, раз і на все життя.

Вам також має сподобатись...