Лайфхаки

Що робити, коли згорів на сонці? Перевірені поради

Завжди пам’ятаймо та турбуймося про своє здоров’я. Сонячний опік – це великий ризик становлення раку шкіри. Тож, потрібно обов’язково захищати нашу шкіру. А якщо вже обгоріли – що робити, читайте далі.

 

1.Навіть якщо на вулиці похмурий день, все одно нанесіть сонцезахист. Не шкодуйте крему – його має бути достатньо. Крем, що захищає найкраще – із світловідбивачами і на ньому обов’язково повинно зазначатися, що крем є проти ультрафіолетових променів типів А та В.

2.Закритий одяг із льону та бавовни. Такий одяг не пропускатиме променів до шкіри й захистить вас від небажаних опіків. Не економте на ньому.

 

Читайте також: Найстильніші кросівки 2021

 

3.Ховайтеся від сонця, покладіть щось холодне на місце опіку або ж прийміть прохолодний душ та випийте парацетамол чи аспірин, щоб не піднялась температура.

4.Сметана й кефір – справді допомагають, адже в них є молочна кислота, яка допомагає дуже швидко позбутися знищених сонцем клітин.

5.Сік алое вера. Можете наносити лосьйон, але не олію, бо в жодному разі на шкіру не потрібно наносити чогось жирного.Алое вера допоможе шкірі швидко відновитися після опіків.

Вам також має сподобатись...