Стосунки

Секрети щастя: 5 простих порад, які допоможуть стати щасливішим

Часом для щастя нам потрібно перестати прагнути до нього і почати шукати його частинку в кожній миті життя.

Поняття «щастя» суб’єктивне – кожна людина вкладає в нього свій зміст. Комусь для щастя достатньо мати близьку людину, а комусь – успіх в кар’єрі і незліченні матеріальні засоби.

Ми всі звикли заглядати наперед і мріяти про якусь доленосну подію, яка повністю змінить наші життя і зробить по-справжньому щасливими. Однак таке навряд чи може статися, якщо не усвідомити, що прямо зараз потрібно робити кроки на шляху до своєї мрії. У цій статті розглянемо способи, які допоможуть стати трішки щасливішими.

1. Озирніться навколо

Насправді життя куди простіше, ніж ми його бачимо. Озирніться навколо і змініть своє ставлення до подій. Щастя не буває далеко від нас – воно у всьому, навіть у, здавалося б, незначних речах. У синьому небі, зеленій траві, сміху близьких людей і навіть у вашому рівному диханні. Ви відчуєте себе щасливим, якщо перестанете кудись весь час бігти і зупиніться, щоб поглянути на світ по-новому:

  • Дивіться вечорами на зірки.
  • Робіть глибокі вдихи і видихи для того, щоб заспокоїтися.
  • Відпочивайте вечорами від гаджетів і проведіть час з сім’єю або наодинці з собою.
  • Вирушайте на прогулянку з другом в тихе місце і просто мовчіть в приємній компанії.

 

2. Не їжте бездумно

Спробуйте харчуватися усвідомлено – зосередьте свою увагу на продуктах, які збираєтеся з’їсти. Тоді ви зрозумієте, що їжа – не лише джерело енергії, але і ще один спосіб провести час в компанії з собою.

 

Читайте також: 5 Секретів гармонійних відносин

 

3. Почніть себе розуміти

Постарайтеся ставитися до своїх почуттів з душею. Ми рідко зізнаємося собі в тому, що насправді відчуваємо. Мало того, що ми не хочемо показувати стороннім людям свою слабкість, наодинці з собою ми теж ховаємо свої справжні почуття, адже нам здається, що ми повинні бути більш байдужими до всього, що відбувається в нашому житті. Почніть визнавати свої емоції, ви побачите, що це набагато приємніше заперечення. Хто ще зможе вас підтримати так, як ви самі …

 

4. Будьте більш уважними

Фундамент щастя – уважність. Часом здається, що не можна відчути щастя,  не усвідомивши, як це бути розчарованим. Однак це далеко не так. Згадайте, як ви себе почували, коли відчували жахливі головні болі, а на ранок прокидалися і більше не відчували дискомфорт. Чи це не щастя?

 

5. Перестаньте сподіватися на майбутнє

Мріяти про майбутнє, звичайно, можна, але при цьому потрібно зосереджуватися і на поточний момент. Надія полегшує труднощі поточного моменту, але не полегшує ваші муки і тяготи. Припиніть сподіватися на майбутнє, живіть сьогоденням.

Вам також має сподобатись...