Новини

Російські окупанти під Києвом вбили Навального – ЗМІ

Російські військові, перебуваючи в Бyчi Київської області, застрелили місцевого жителя Іллю Навального, однофамільця російського опозиціонера Олексія Навального. Джерело: Bild

Журналісти німецького видання поговорили із жителями міста, в якому досі знаходять тіла вбитих цивільних.

Вони зазначають, що масштаби військових злочинів у Бyчi продовжують зростати через два тижні після виведення російських військ із передмістя Києва.

Іллі Навальному було 60 років. Його 64-річна сусідка Марія розповіла журналістам, що чоловіка розстріляли росіяни.

Марія добре знала Іллю, бачила його у день смерті, 12 березня.

“Ми увійшли до нашої оселі і зустріли Іллю, який спускався сходами. Я йому кажу: не виходь, там стріляють. Але він усе хотів ненадовго вийти, щоб викурити цигарку. Потім я чула постріли знову і знову”.

Коли за годину Марія вийшла з підвалу, вона побачила Іллю лежачим на підлозі. Окупанти вистрілили йому в голову. Його паспорт на ім’я Навального лежав поряд із ним.

 

Читайте також: В Угорщині розпочато трансляцію українських телеканалів

 

Місцеві жителі вважають, що Іллю Навального могли вбити через його прізвище.

Незрозуміло, чи Ілля Навальний був родичем ворога Володимира Путіна – Олексія Навального, якого російська влада посадила у в’язницю.

Ілля Іванович Навальний (1961 р.н.) родом із Залісся – українського села під Чорнобилем, звідки родом і отець Олексія Навального.

Батько російського опозиціонера Анатолій Іванович Навальний народився 1947 року у Заліссі Київської області, там же він закінчив школу.

Вам також має сподобатись...