Шоу-бізнес

“Рідного міста вже немає” – Андрій Бідняков показав відео зруйнованого окупантами Mарiyпoля

Український ведучий, уродженець Mарiyполя Андрій Бедняков, який нещодавно втратив маму, показав, як виглядає зараз його рідне місто.

На сторінці у Instagram знаменитість оприлюднив відео, яке зняли мешканці.

Люди з авто знімали вулиці блокадного VBCNF та продемонстрували наслідки “російського світу”. Зокрема, у ролику знято зруйнований Драматичний театр та іншу вщент знищену інфраструктуру.

Відео можна переглянути тут

У повідомленні чоловік розповів, що з 2014 року настрій мaрiyпoльців дуже змінився. Люди стали патріотичнішими, особливо молоде покоління. Проте російські солдати знищили майже все.

 

Читайте також: Добринін розповів про найстрашніший момент за місяць служби у теробороні

 

“Мого рідного міста вже немає. Від нього майже нічого не залишилося. Не було, мабуть, і години, щоб я не думав про Maрiyпoль. Людей прийшли “рятувати”.

Кинули своє “рятувальне коло” практично на все місто. Кинули його на Драмтеатр” , мою школу, мій будинок, де я жив, кинули на палац культури, де я працював, кинули на стадіон, куди я приходив із батьками, але, попри все, там залишилися воїни, які продовжують боротися за наше місто. за нашу територію.

Низький уклін кожному і кожній з вас! Я знаю, що ви це прочитаєте.Знайте: вся Україна молиться.Про вас знає весь світ!Я, як і мільйони українців, дуже чекаю деблокаду. Допомогти виїхати людям і допомогти нашим воїнам . Тому що Maрiyпoль – це Україна”, – написав ведучий.

Вам також має сподобатись...