Новини

Ракети, що вдарили по Львову, запустили з окупованого Севастополя – Садовий

За даними мера Львова Андрія Садового, російські окупанти запускали ракети по Львову з окупованого Севастополя. Про це він повідомив на брифінгу Садового та голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького

“Ми не знаємо, якою є наступна мета російських ракет. Які сьогодні вилітали з міста Севастополь. І які сьогодні дуже багато разів потрапляли – не лише до Львова, а й до інших об’єктів нашої країни. Ми всі в однаковій ситуації.

Чим швидше ми отримаємо якісну зброю та системи протиракетної оборони – тим безпечнішими будуть наші міста та громадяни, і ви (журналісти – ред.), у тому числі”.

 

Читайте також: З початку війни в Україні вбили 12 журналістів – Венедиктова

 

За словами Козицького, у Львові російські ракети потрапили у два об’єкти: нафтобазу та завод оборонної галузі. Він додав, що ракетні удари по кожній цілі завдали двічі.

Садовий пояснив, що на заводі не було потужностей чи майна армії, бо до 25 лютого усі потужності оборонного комплексу із міста було вивезено. Він додав, що ракети, по суті, завдали руйнування корпусів заводу, але об’єкти були вивезені заздалегідь.

Наразі у львівській місцевій владі відомо про 5 поранених жителів, але ніхто не загинув. У школі та дитячому садку, розташовані неподалік оборонного заводу, вилетіли шибки.

Вам також має сподобатись...