Новини

Путін не може залишатися при владі – Байден

Президент США Джо Байден заявив, що російському президенту Володимиру Путіну не можна й надалі залишатись на посаді президента. Про це він сказав у своєму зверненні до Варшави

“Диктатор, який намагається побудувати імперію, ніколи не зможе знищити любов людей до свободи. Груба сила ніколи не зітре їхню волю до свободи.

Україна ніколи не стане перемогою для Росії. Вільний народ відмовляється жити у безнадійному та чорному світі. Попереду буде найкраще, світле майбутнє, побудоване на правилах та демократії, майбутнє, повне надії та світла, гідності та порядності, свободи та можливостей.

Заради Бога, ця людина не може залишитися при владі”.

У промові Байден також закликав демократичні країни світу гуртуватися заради боротьби проти диктаторів та насильства авторитарних режимів. Він запевнив, що США та західний світ перебувають на боці України.

 

Читайте також: Мер Чернігова: Місто розтрощене повністю, залишилося менше половини мешканців

 

Американський президент виступав перед громадянами у Варшаві під час того, як російські окупанти завдавали ракетних ударів по Львову.

Нагадаємо, що Джо Байден перебуває з багатоденним візитом у Польщі, щоб посилити єдність країн-членів НАТО на тлі російської загрози та запевнити Україну у підтримці.

Зокрема, він відвідав американську військову базу у Жешуві неподалік польсько-українського кордону 25 березня, а 26 березня відвідав центр допомоги українським біженцям на головному стадіоні у Варшаві.

У своїй промові Байден зазначив, що під час спілкування з українськими дітьми та жінками, які ледве стримують сльози від думки про можливу загибель їхніх тат, братів, синів та чоловіків на полі бою, він відчув такий сильний смуток, що виснажує всі сили та емоції.

Вам також має сподобатись...