Лайфхаки

Простий спосіб визначити, хто дзвонив із незнайомого номера: хитрий лайфхак

Знайдеться парочка надійних та надзвичайно простих способів дізнатися, хто дзвонив за номером телефону.

Якщо у вас Android, і ви отримали повідомлення про пропущений дзвінок із незнайомого номера, то, безумовно, виникне бажання дізнатися, хто дзвонив.

Сучасні шахраї вдосконалюють свої навички, щоб вводити в оману довірливих громадян.

Тому не завадить попередньо перевірити інформацію, щоб дізнатися, чи не намагаються вам дзвонити люди, які можуть справді виявитися спритними інтернет-шахраями.

Як визначити, хто вам дзвонив

Використовуйте пошукові системи, щоб «пробити» незнайомий номер. Будь-який пошуковик обов’язково видасть інформацію, якщо номер того, хто дзвонив, має відношення до якоїсь організації.

Незнайомий номер можна перевірити через онлайн-сервіси, де користувачі залишають багато корисної та потрібної інформації, а також номери телефонів та коментарі.

 

Читайте також: Як очистити духовку без зусиль та дорогих засобів: усі інгредієнти є на вашій кухні

 

Як варіант можна перевірити номер через месенджери.

У кожної людини на смартфоні знайдеться кілька популярних месенджерів.

Вони – один із способів, щоб знайти відомості про невідомі контакти. При цьому людина не дізнається, що ви намагаєтеся шукати інформацію про неї.

Щоб перевірити інформацію, використовуючи один із месенджерів, потрібно додати незнайомий номер у контакти на смартфоні. Налаштувати синхронізацію месенджера та телефонної книги, знайти контакт та подивитися, що видає його профіль: місто, дата народження, фото, ім’я.

Вам також має сподобатись...