Лайфхаки

Прокачуємо пам’ять. 4 Найкращих способи покращити пам’ять

Буденність – це завжди безліч справ, які необхідно виконати. Та як їх всіх запам’ятати та нічого не забути? Ось вам 4 найкращі поради для прокачування пам’яті.

 

1.Більше рухайтесь, танцюйте. Танцювальні рухи змушують організм виробляти нейротрофічний фактор мозку (BDNF) – білок, необхідний для ефективної комунікації нейронів. За Гері Смоллом, директором Центру довголіття при Університеті Каліфорнії в Лос-Анджелесі і співавтором книги “The Alzheimer’s Prevention Program”, танці – це соціальне дійство, і, як будь-яка комунікація, вони активізують роботу нейронів. Крім того, танці допомагають серцю гнати кисень по венах і покращують координацію.

2.Улюблений шопінг – це не лише витрати, а й чудова прокачка пам’яті. Вже вище згадуваний Гері Смолл розповідає, що шопінг – це прекрасне тренування для нашого розуму, адже ми ходимо по магазинах, контактуємо з новими людьми, вираховуємо ціни. Всі ці дії змушують працювати різні області мозку, а це вже такий собі крос-фіт для розуму. Однак надмірно покупками не захоплюймось)).

 

Читайте також: Як правильно підкреслити талію. Топ-3 лайфхаки

 

3.Правша – стань лівшею,й навпаки. Вже такі звичайні дії, як-от тримати ложку чи зубну щітку, перекладені на іншу руку, допоможуть мозку перезавантажитися. “Коли ти змінюєш руку, мозок активується, щоб задіювати нові області – це чудова розминка для нього » -, радить Аллен Сілс, професор нейрохірургії в медичному центрі Університету Вандербільта (США).

4.Душ із заплющеними очима. Щойно заходимо в душ, одразу заплющуймо очі: пошук мила чи шампуню буде для мозку, а особливо для пам’яті, відмінною розминкою. Рон Уайт, двічі переможець Американського чемпіонату пам’яті говорить: «Орієнтування наосліп – простий спосіб перезавантажити уважність і пам’ять».

Вам також має сподобатись...