Шоу-бізнес

Осадча розповіла, як допомагає шукати зниклих людей

Зіркове подружжя Катерина Осадча та Юрій Горбунов з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну активно почало допомагати українцям у ці важкі часи.

В ефірі телемарафону Осадча розповіла, що разом із командою “Світського життя” допомагає шукати зниклих цивільних. До слова, вони створили Telegram-канал “Пошук зниклих” і вже знайшли понад півтори тисячі людей.

“З перших днів війни ми з командою створили Telegram-канал “Пошук зниклих”. За цей час, за 53 дні війни нам вдалося знайти понад півтори тисячі людей. На жаль, поки що запитів набагато більше, ніж тих, кого ми знаходимо”, — поділилася Катерина.

До того ж, ведуча розповіла, що були такі випадки, коли зниклих знаходили на території РФ.

 

Читайте також: Козловський під звуки сирен поблизу зруйнованого будинку заспівав пісню про війну

 

“Є такі випадки, і вони не поодинокі. Люди знаходять шляхи, як вийти на зв’язок із рідними. Ми, у свою чергу, публікуємо в Telegram-каналі інформацію, яка допоможе людям, які опинилися в Росії, які були незаконно евакуйовані туди”, – розповіла Осадча.

Юрій Горбунов займається волонтерством. Він входить до складу Громадського об’єднання “Союз підприємців кіно та телеіндустрії” та знаходить усі необхідні для фронту речі.

“З початку війни союз активно запрацював, у кожного є свій напрямок. Це стосується абсолютно всього, крім зброї. Це і автомобілі, і бронежилети, і медикаменти, в тому числі автомобілі швидкої допомоги. Два вже автомобілі на фронті, у вівторок ми передамо третє, а четверте вже на кордоні”, – поділився ведучий.

Вам також має сподобатись...