Стосунки

Як примножити матеріальне і духовне благополуччя, налагоджуючи свої сімейні відносини

Далеко не випадково для більшості людей сім’я є однією з найголовніших цінностей у житті.

І це не дивно, адже благополучні сімейні відносини є ключем до успіху в житті людини.

Під успіхом розуміються не лише духовні або особистісні блага: любов, щастя, повага, престиж, – але і матеріальні досягнення: зростання фінансів, успішна кар’єра, прибутковий бізнес, машина, житло тощо.

Як правило, проблеми в житті людини і труднощі з досягненням цілей пов’язані з несприятливими сімейними відносинами. Такий зв’язок не зовсім очевидний, і з цієї причини людині складно змінити хід несприятливих подій у своєму житті.

Але якщо розглядати сімейні відносини як свого роду дзеркало життя людини, тоді з’являються ключі до ефективного вирішення найважчих проблем і завдань.

Ось кілька історій до прикладу:

 

Вирішення проблем з роботою

“Чоловік передпенсійного віку не міг знайти собі нормальну роботу. Коли ми з ним почали опрацьовувати цю проблему, всі ниточки привели його до образи на батька. Після того, як чоловік пробачив свого батька, на наступний день він зміг влаштуватися на роботу.

 

Читайте також: 5 Золотих правил щасливих сімей: поради від психолога і «золотих» пар

 

На перший погляд немає ніякого зв’язку між відносинами цієї людини з його батьком і невдачами в пошуку роботи. Але якщо подивитися на образу як на чорну діру, яка висмоктувала практично всю його енергію, не дивно, що моєму клієнтові не вистачало сил реалізувати свою мету – знайти гідну роботу.”

 

Збільшення рівня доходів

Молода жінка ніяк не могла підвищити свій рівень доходів, постійно щось заважало, події складалися не зовсім вдалим для неї чином. Дедалі більше відчуття внутрішнього опору своєму фінансовому зростанню вганяло її в депресивний стан.

Як ви вже здогадалися, корінь проблеми був у родинних стосунках. Коли жінка усвідомила свій сором перед родичами за те, що вона може бути успішнішою, ніж вони , у неї з’явилися ключі до розв’язання своїх труднощів.

Після того, як вона розпрощалася зі своїм соромом, її справи пішли в гору, рівень доходів виріс до необхідного їй рівня.

 

Такого роду випадків життя безліч і для кожної людини вони унікальні.

Якщо ви хочете досягти щастя, гармонії і благополуччя, вам в першу чергу необхідно налагодити відносини в родині.

Спрямувати всі свої зусилля на створення атмосфери добра, привітності, прийняття, довіри і любові, між родичами вашої родини.

Вам також має сподобатись...