Новини

“Не громадянин Росії” – Кремль зрікся Медведчука

У Кремлі заявили, що глава політради партії “Опозиційна платформа – За життя” кум Путіна Віктор Медведчук не громадянин Росії і вони не знають, чи хоче він участі РФ у вирішенні його долі. Про це заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков у коментарі російським журналістам 13 квітня

“Що стосується обміну, про який із таким жаром, запалом, задоволенням заговорили різні діячі у Києві: Медведчук не є громадянином Росії. Він не має жодного стосунку до спеціальної військової операції.

Він є іноземним політичним діячем.

Ми взагалі не знаємо, чи хоче він сам якоїсь участі Росії у вирішенні цієї пасквільної щодо нього ситуації”

 

Читайте також: У Берліні здивовані рішенням Києва відхилити візит Штайнмаєра

 

При цьому Пєсков зазначив, що Кремль “безперечно стежитиме за долею Медведчука, до чого закликає і європейських політиків, які так дбають про свободу слова, говорять про неможливість переслідування людини з політичних мотивів”.

Кремль подякував Медведчуку за “вирішення гуманітарних питань”.

Пєсков також заявив, що Медведчук, мовляв, “завжди виступав за мир і проти війни, ухвалив непросте рішення залишитися в Україні та брати участь у судилищі проти себе”.

МВС України вважає, що Медведчука можна обміняти, але спочатку було б добре засудити його або хоч би отримати від нього важливу інформацію. У МЗС РФ заявили, що це “британська схема: провести швидкий суд, надати термін, а потім вибити свідчення”.

Вам також має сподобатись...