Новини

Тіна Кароль на благодійному концерті у Польщі зібрала понад 42 мільйони гривень для допомоги Україні

Українська співачка Тіна Кароль 20 березня виступила на найбільшому благодійному концерті в історії Польщі на підтримку України.

Концерт “Разом з Україною” транслювався у прямому ефірі у 40 країнах світу. Глядачі змогли надіслати спеціальне SMS, яке конвертувалося у грошову суму для допомоги Україні.

За попередніми даними, було зібрано понад 42 мільйони гривень. Усі кошти будуть спрямовані на допомогу Україні під час війни.

Тіна Кароль вийшла на сцену в білій сукні із символічною плямою крові від пострілу в серце.

Її виступ розпочався з хвилини війни – глядачі почули те, що чують українці щодня: звуки повітряної тривоги, крики людей, уривки фраз перехоплених телефонних розмов.

 

Читайте також: ЄС виділить Україні додаткові 500 мільйонів євро

 

Українська зіркова співачка виконала пісню “Закрили твої очі”, а також “Україна – це ти”.

Дивитись тут: https://www.youtube.com/watch?v=9vds9DZcGj8

Разом із Тіною на сцену також вийшла семирічна Амелія, чий спів у бомбосховищах раніше підкорив серця мільйонів людей в Інтернеті.

Тіна Кароль зустрілася з Амелією у Варшаві після того, як дівчинці вдалося втекти від війни та знайти новий будинок у Польщі.

“Наша спільна справа, наша спільна частка – це перемога. Ми не зломимося! Від щирого серця ми дякуємо за те, що прийняли нас, низький вам уклін!”, – звернулася Тіна Кароль зі сцени до 11 тисяч полячок у залі та мільйонів телеглядачів у всьому світі.

Вам також має сподобатись...