Шоу-бізнес

Маша Єфросиніна відверто розповіла про косметичні процедури для збереження краси та молодості

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна у новому випуску програми «Взрослые девочки» з Олею Поляковою поділилася дуже потаємним.

Зірка розповіла, що робить і що не робить зі своїм обличчям, щоб мати молодший вигляд.

За словами Єфросініної, свій перший ботокс вона вколола у 20-річному віці, бо її запевнили, що так буде краще. Тоді вже Марія була зіркою, і тому погодилася.

 

Читайте також: Слава Камінська зазначила, що COVID-19 вплинув на її зовнішність

Також ведуча розповіла про певні проблеми, через які не може робити апаратні процедури:

 

«Останні 5 років у мене реально проблема. У мене виробився до ботулотоксину імунітет і він не бере. Частково з цієї причини я відрізала гриву, тому що моє чоло ходить по всьому обличчю.

Я не роблю взагалі ніколи апаратні процедури, бо маю велику проблему, від якої страждаю. Це пігментація на обличчі. Вона з’явилася близько півроку тому, і я буквально прокинулася з рябим обличчям.

Ймовірніше, це була посткоподібна реакція на гормональну систему. Мені пояснювали, що пігментні плями це гормональний збій. Я прокинулася як гребаний леопард і плакала», — відверто розповіла Маша.

 

Також знаменитість не стала приховувати, що зробила контур своєї верхньої губи, оскільки «у неї взагалі немає». Не стала Єфросиніна приховувати свою вагу і зізналася, що важить 64 кілограми.

Вам також має сподобатись...