Шоу-бізнес

Логунова розповіла про знайомство з нареченим-американцем і чи була вона тоді ще заміжня за Ступкою

Екс-дружина актора Дмитра Ступки Поліна Логунова щаслива у нових стосунках і готується вийти заміж.

Знаменитість поспілкувалася з шанувальниками та показала їм нове фото зі своїм обранцем із США. Поліна поділилася, як вони познайомилися:

“Познайомилися випадково. Коли ніхто не планував і не шукав когось. Коли це не потрібно було, у пазл склалися такі дрібниці, які на голову не налазять”, – сказала Логунова.

Вона додала, що одного разу у “важкому настрої” загадала зустріти не багатого/красивого тощо, а такого чоловіка, який би відповідав саме її потребам:

“Я сказала чітко фразу “чоловіка, що підходить мені”. Яким він буде, вирішує Бог і бачить, що я заслужила. Дуже дякую Богу, адже він не тільки красивий зовні, його серце ще красивіше”, – розповіла Логунова.

 

Читайте також: У Римі відбулася Хресна хода, під час якої українка та росіянка разом тримали хрест

 

На запитання, що їй більше подобається у новому обранці, блогерка відповіла: “Мені здається, у нас одне велике серце на двох”.

Крім того, фани поцікавилися у стилістки, чи вона познайомилася з новим коханим тоді, коли її екс-чоловік Дмитро Ступка був ще з нею разом в Америці:

“Ваші підліткові спроби з’ясувати, чия ж все ж таки білизна брудніша, увінчаються провалом. Мабуть, ви не знали/забули, кому ставите це питання.

Байдужість до деталей особистого життя людей властива інтелігенції, яку, як ми знаємо, можна починати вписувати в Червону книгу “, – відповіла Поліна.

Вам також має сподобатись...