Новини

Меркель вісловилася що звинувачень Зеленського та запрошення відвідати Бучу

Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель наголошує, що вважає за правильне своє рішення не приймати Україну в НАТО у 2008 році, незважаючи на критику з боку президента України Володимира Зеленського. Про це заявила в понеділок прес-секретар Меркель на запит агентства DPA.

“Федеральний канцлер доктор Ангела Меркель підтримує свої рішення у зв’язку із самітом НАТО 2008 року в Бухаресті”, – зазначила речниця.

Водночас, Меркель підтримала міжнародні зусилля щодо припинення російської загарбницької війни в Україні, але не стала реагувати на запрошення приїхати до Бучі.

 

Читайте також: Загарбники обстріляли церкву в Луганській області: двох священиків поранено

 

“З огляду на звірства, які стають помітними у Бучі та інших місцях України, всі зусилля федерального уряду та міжнародної спільноти бути на боці України та покласти край варварству та війні Росії проти України мають повну підтримку колишнього канцлера”, – додала прес-секретар.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський напередодні запросив колишнього федерального канцлера Німеччини Ангелу Меркель та екс-президента Франції Ніколя Саркозі відвідати Бучу, щоб самим “побачити, до чого призвела політика поступок Росії”.

Зеленський також нагадав, що 3 квітня виповнилося 14 років від дня саміту НАТО у Бухаресті, коли був шанс вивести Україну із “сірої зони” на сході Європи.

Вам також має сподобатись...