Новини

Декор порожньої стіни: п’ять універсальних ідей від дизайнерів

Стіни в будинку є своєрідним полотном – їх можна декорувати абсолютно різними способами.

Це зробить приміщення більш затишним, стильним та цікавим. Декількома універсальними ідеями декору поділилися дизайнери.

 

Дзеркала
Яскравим та незвичайним акцентом в інтер’єрі вважається дзеркальний декор стін.

Він виглядає красиво, стильно та елегантно, а також зберігає первісний вигляд багато років. Для прикраси стіни можна підібрати раму під настрій або дзеркальні панелі.

 

Картини
Хорошим рішенням для порожньої стіни стане картина чи репродукція. Це можуть бути класичні портрети та пейзажі, або сучасні натюрморти чи абстракції. Головне – вибрати те, що підходить під інтереси мешканців квартири.

 

Читайте також: Китайський гороскоп розкрив знаки зодіаку, життя яких різко зміниться з 11 листопада

 

Постери
Іноді картини перевантажують інтер’єр і в цьому випадку стіни можна декорувати постерами. Вони виглядають повітряніше, але не менш цікаво. Можна створювати як єдині за тематикою композиції з двох-трьох постерів, так і використовувати схожі кольори варіанти.

Фоторамки
Існує кілька способів декорувати стіну за допомогою фотографій. Це може бути пара знімків у красивих рамках або композиція з фоторамок. Також можна створювати тематичні історії та використовувати готові фотопанно.

 

Панно
Декоративне панно – оригінальне рішення для декору стін. Можна використовувати панно з дерева, металу, рослин, дзеркал, різних фігур, написів, карт та табличок. Зараз велику популярність набирають панно зі стабілізованого моху.

Вам також має сподобатись...