Шоу-бізнес

Melovin розповів, як мама дізналася про його стосунки

Мати навіть не здогадувалася про шестирічні стосунки сина з його другом.

Український співак Melovin повідомив про свою орієнтацію у липні 2021 року, що наразі є головним питанням до артиста всіх інтерв’юерів.

Так, у новому інтерв’ю YouTube-каналу Dorotye артист розповів, що про його останні тривалі стосунки з хлопцем не знали ні його батьки, ні батьки партнера.

Виконавець зазначив, що його мама з татом вважали бойфренда близьким другом, що викликає якийсь іронічний сміх у Меловіна.

Вони не знали. Я так сміявся на тему того, що – боже! – під їхнім носом ми просто 24/7 були разом. Але вони не підозрювали.

Вони думали, це нормально, що людина у мене була постійно вдома, прямо як моя рідна душа», – поділився Меловін.

Втім, артист зустрічався із тим хлопцем 6 років. У січні 2021 року вони розлучилися, після чого Меловін захотів розповісти про ці стосунки своїй мамі – Валентині Бочаровій.

 

Читайте також: Скільки можна зберігати «Олів’є» та «Оселедець під шубою» без шкоди для здоров’я: коли овочі перетворюються на отруту

Як зізнається співак, для неї це стало несподіванкою.

Вона перепитала: «Шість років?! Шість років я спостерігала за картиною, як найкращі друзі просто захоплюються, живуть, працюють, вигадують, творять. А виявляється, ви були разом», – відверто розповів виконавець.

Нагадаємо, що відомий співак Меловін зробив камінгаут на сцені фестивалю Atlas Weekend.

Артист заявив про свою орієнтацію, поцілувавшись спочатку з жінкою, а потім із чоловіком.

Пізніше співак зізнався, що усвідомив свою орієнтацію ще у 13 років, а також у свої 24 у нього не було жодного разу стосунків з жінкою.

Вам також має сподобатись...