Новини

Макрон заявив, що ЄС не може розпочати процедуру вступу з країною у стані війни

Президент Франції Еммануель Макрон вважає нереальним вести переговори про вступ до ЄС із країною, яка перебуває у стані війни. Про це Макрон заявив перед початком саміту лідерів ЄС у четвер у Версалі.

“Чи можемо ми відкривати процедуру приєднання з країною, яка перебуває у стані війни? Я так не думаю”, – сказав Еммануель Макрон.

Однак він сказав, що хоче надіслати “сильний сигнал” Україні, Молдові та Грузії, які нещодавно теж подали заявки на членство.

 

Читайте також: Головний дипломат ЄС поговорив із директором МАГАТЕ щодо ситуації на ЧАЕС

 

За інформацією ЗМІ, лідери ЄС на неформальному саміті у четвер збираються пообіцяти підтримку Україні, але, найімовірніше, не запропонують прискорене членство в ЄС.

До цього ж, прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте сказав, що не бачить можливості якнайшвидшого приєднання України до ЄС, заявляючи, що такої прискореної процедури вступу не існує.

Тим часом президент Володимир Зеленський у четвер сказав, що Україна чекає на конкретний сигнал від лідерів ЄС. Він додав, що Україна готова працювати з тими державами ЄС, які зараз скептично налаштовані щодо інтеграції України.

Вам також має сподобатись...