Лайфхаки

Книги, що мотивують встати з ліжка. Топ-5

Мотивація – чи не найважливіший ресурс нашого життя. Якщо є мотивація – є бажання встати з ліжка й почати щось робити.

Пропонуємо вам топ-5 книг, які точно змінять погляди на життя.

 

1. Джордан Пітерсон «12 правил життя. Як перемогти хаос».

Ця книжка стосується не лише психології, а й, моментами, біології, літератури й міфології. Сюди вкладено особистий досвід автора про те, чим керується людина у тих чи інших своїх діях.

 

2. Емі Морін «13 звичок, яких позбулися сильні духом люди».
Психологиня за освітою, Емі Морін пише про те, що саме сильний дух є основою для справжнього, яскравого життя, а не песимістичного існування. Поганий настрій може вплинути на наші дії й повністю відбити бажання працювати, але авторка розповіла про 13 звичок, яких позбулася заради спасіння від депресії.

 

Читайте також: Паста Болоньєзе. Класичний рецепт

 

3. Гел Елрод «Чудовий ранок. Як не проспати життя».
Автор впевнений в тому, що саме ранок впливає на те, як пройде увесь день, та і, в цілому, життя. Однак, ми часто встаємо «не з тієї ноги». Тому 
ця книга є доведенням того, що ранок може бути чудовим за будь-яких обставин, навіть, якщо ситуація здається зовсім поганою.

 

4. Деніел Гоулман «Емоційний інтелект».

Книга про емоції. Варто їх стримувати чи ні? Як вони впливають на комунікацію? Та як змінити свою емоційну поведінку, якщо вона видається вам дещо не такою, як потрібно? Відповіді на ці питання віднайдете саме із психологічного дослідження автора.

 

5. Ігор Ман «Номер 1. Як стати найкращим у тому, що робиш».

Тут вміщені поради автора про те, як стати «Номером 1» у тому, що робиш. Як правильно розставити пріоритети та бути щасливою, відповідальною й успішною людиною.

 

Вдосконалюйтеся разом із plitkarka.com!

Вам також має сподобатись...