Новини

Канцлер Австрії розповів про свої переговори з Путіним: “Пряма, відкрита та жорстка розмова”

Канцлер Австрії Карл Нехаммер після переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним у його резиденції заявив, що розмова була “прямою, відкритою і жорсткою”. Про це повідомляє австрійське видання Kurier.

“Це не дружній візит. Я щойно приїхав з України і на власні очі побачив незмірні страждання, завдані російською загарбницькою війною”, – сказав Нехаммер після зустрічі з Путіним, яка тривала 75 хвилин.

Під час цієї зустрічі, на відміну від візиту до Києва, не було ані спільних фотографій, ані заяв для преси.

За словами Нехаммера, поїздка до Москви та переговори з Путіним були для нього “боргом”.

“Обов’язок, що випливає з відповідальності, домогтися припинення бойових дій або, принаймні, гуманітарного прогресу для постраждалого мирного населення в Україні.

Для мене немає альтернативи шукати прямі переговори з Росією, незважаючи на всі відмінності”, – заявив він.

 

Читайте також: Британський шеф-кухар Джеймі Олівер приготував українські пампушки з часником та поділився рецептом

 

За його словами, розмова була “дуже прямою, відкритою і жорсткою”. Під час зустрічі канцлер дуже чітко заявив “про серйозні військові злочини і наголосив, що кожен винний у них має бути притягнутий до відповідальності”.

Він також сказав Путіну, що санкції проти Росії залишаться чинними і посилюватимуться, поки в Україні гинуть люди.

Нехаммер також закликав до негайного припинення бойових дій, надання гуманітарних коридорів для евакуації поранених та вразливих груп, а також доступу для МКЧХ та інших гуманітарних організацій.

“Але моє найважливіше повідомлення Путіну полягало в тому, що ця viйна має нарешті закінчитися, тому що у viйні є лише ті, хто програв з обох сторін”, – заявив він.

Як повідомили австрійські ЗМІ, під час зустрічі не було традиційного рукостискання. Переговори проходили тет-а-тет, без помічників та перекладачів.

Вам також має сподобатись...