Новини

Кабмін спростив процедуру отримання посвідчення водія

Кабінет міністрів спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія в Сервісних центрах МВС.

На засіданні 10 травня уряд ухвалив постанову “Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії військового стану в Україні”, повідомляє прес-служба МВС.

Метою документа є забезпечення:

  • Можливості громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, в якому сервісному центрі складено теоретичний іспит.
  • Можливості здійснення навчання з теоретичної підготовки осіб, які проходять підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів через засоби інформаційно-комунікаційного зв’язку (Zoom, Skype, Google meet тощо).
  • Можливості громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання теоретичного та/або практичного іспитів.

 

Читайте також: Путін готується до затяжного конфлікту – глава розвідки США

 

  • Скорочення терміну навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини (шляхом ущільнення викладання таких тем, як “Будівельне та технічне обслуговування ТЗ”, “етика водія ТЗ” тощо).
  • Можливості повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого СЦ МВС.

“Відповідними нормативними актами ми зміцнюємо правові інституційні засади надання якісних адміністративних послуг сервісними центрами МВС.

Умови військового стану не перешкоджають забезпеченню системних покращень у роботі СЦ МВС”, – заявив заступник міністра Богдан Драп’ятий.

Вам також має сподобатись...