Шоу-бізнес

Холостячка 2: астролог назвала учасника, у якого найбільше шансів завоювати серце Злати Огневич

Головне романтичне шоу країни «Холостячка 2» цієї п’ятниці, 19 листопада, у десятому випуску, покинув Андрій Хветкевич.

Залишились фаворити не лише Злати Огневич, а й глядачів: Дмитро Шевченко, Максим Тарапата й Андрій Задворний.

Тож, у кого з цієї трійці найбільше шансів підкорити “холостячку” – читайте далі.

Дмитро Шевченко

Чоловікові 38 років, розлучений. Вже 3 роки розвиває свій бізнес – клінінгову компанію у Львові.

Займається спортом, багато подорожує. Він пройшов 300 км пішки з Португалії до Іспанії.

На думку астролога, Дмитро має інтелект вище середнього, швидко освоює нові навички.

“Громадський хлопець, наділений навичками продажника та здатністю знаходити спільну мову з людьми. Схильний до акторських та ораторських здібностей, залипає у соцмережі та фільми”.

На її думку, він не вміє тверезо оцінювати реалії навколишнього світу і рішуче діяти відповідно до обставин, що складаються. Він досить поверховий, а його самооцінка плаває від ситуації до ситуації, справляє враження легковажної людини.

“Світ сприймається як казино, сцена, простір гри та досягнень, де треба виставити себе у кращому світлі”, – каже експерт.

Стосунки для Дмитра – це спосіб продемонструвати себе, підживити своє его атмосферою радості, компліментів та свята. Намагається знайти другу половинку, яка відбиває його найкращі якості.

Майстерно презентує себе і чекає того ж від об’єкта свого кохання – все найкраще, яскраве та унікальне. Бажає, щоб у почуттях була іскорка, елемент гри.

“Зі Златою вони на різній хвилі, мало спільного і відсутнє взаєморозуміння, є аспект пристрасті, на якому і тримається симпатія”, – резюмувала астролог.

 

Максим Тарапата

Максимові 32 роки. Він співзасновник кількох компаній у Шанхаї: експортно-імпортна компанія (співвласник, CEO), салони краси (співвласник). Захоплюється серфінгом, лижами, вокалом, сальсою. Вміє каліграфічно писати ієрогліфи.

“Містичний, духовний, романтичний, мудрий, трохи дивний та ексцентричний. Атмосфера затишку та релаксу складається з улюблених людей, гарного одягу, входження в ситуації елітарності та обраності, дотику до мистецтва”, – розповідає астролог.

При цьому його емоції часто награні, іноді дуже різкі та дивні.

“Стосунки сповнені парадоксів, почуття холодні і від розуму, залежно від структури ядра трапляється варіант поверхневого кохання, замішаного з дружбою, де завдання “перепробувати все”, може любити відразу кілька жінок одночасно, схильний до зрад”, – додала астролог.

Можуть бути несподівані повороти у почуттях, коли пристрасне бажання володіння об’єктом кохання раптом змінюється абсолютною холодністю та втратою будь-якого інтересу.

 

Читайте також: Як зробити, щоб котлети не підгоряли і не прилипали до сковороди: хитрощі просунутих господарок

 

Свобода, спільні інтелектуальні інтереси, взаємна повага до прав один одного є головною цінністю в коханні для Максима.

“У них зі Златою присутня взаємна симпатія і дружній зв’язок, вони разом готові на різні експерименти, їм весело і цікаво проводити один з одним час.

Сильний сексуальний потяг і аспект пристрасті. Але при цьому присутня велика конфліктність і величезна кількість сварок, образ і претензій один до одного”, – додала експерт.

На думку астролога, зі Златою їм краще дружити – буде набагато більше користі.

 

Андрій Задворний

Андрію 31 рік, він двічі був одружений, є донька. Підприємець, має власне виробництво дерев’яних іграшок для дітей від року до 10. За освітою юрист, але швидко розчарувався в цій професії, тому купив два верстати і перейшов у цех.

На думку астрологині, Андрій – хлопець товариський, давить, напружений, серйозний, з нотками деспотичності та почуттям власництва.

“Самооцінка Андрія пов’язана з можливістю бути вільним, живитися враженнями та різноманітністю, перебувати у колі друзів за інтересами, з ким можна накреативити щось неймовірне”, – впевнена експерт.

Світ сприймається ним як гарний простір, де треба розуміти та будувати стосунки. Не любить різкості та хамства, особливо з боку жінок.

Його емоції часто награні, але загалом м’які та плавні, що видаються мозком відповідно до соціальної ситуації. Є двоособистість, залежність, прагнення всім догодити, багато слів – мало справ.

Стосунки для Андрія – це елемент соціальної реалізації чи як втіха для тіла. Партнера він вибирає з погляду здорового глузду, почуття включаються повільно і здатні тривати все життя.

“Головний пріоритет для нього – надійна людина, хто не підведе і з ким можна жити десятиліттями до старості. Може бути сам вірним та відданим партнером”, – додала астролог.

Він любить контролювати, люті ревнощі межують з байдужістю в кризових ситуаціях, може використовувати любов як інструмент для облаштування свого життя.

“Злата робить печатку щастя Андрію, що дає йому відчуття щастя поряд з нею, але з його боку буде багато контролю, обмежень та ревнощів.

В обох Венера в Козерозі люблять однаково – до стосунків підходять серйозно, можуть бути вірними партнерами один для одного. Сексуальний потяг та сумісність”, – підсумувала експерт.

Вам також має сподобатись...