Шоу-бізнес

Голова нацжурі від України на Євробаченні-2022 вибачився щодо балів для Польщі

Одразу після оголошення результатів у Мережі розгорнувся справжній скандал після фіналу “Євробачення-2022”, під час якого професійне журі від України не поставило жодного бала Польщі.

До того ж, українське журі також поставило “0” Литві та Румунії, які також підтримують Україну. 12 балів віддали Великій Британії, 10 – Португалії, 8 – Нідерландам.

Голова національного журі на Євробаченні-2022 Вадим Лисиця вперше прокоментував відсутність балів від українських суддів для представника Польщі на конкурсі.

Сьогодні, 15 травня, під час прес-конференції для журналістів, голова національного журі від України прокоментував, як так сталося, що судді від України не поставили жодного балу дружній Польщі, яка підтримує нас у viйні всім, як тільки може.

Лисиця наголосив, що члени журі підписали угоду, де прописано те, що вони не можуть враховувати у своєму голосуванні політичний чинник. Мовляв, оцінюється чисто номер, пісню та сам виступ учасника.

“Що стосується того, що виникла певна напруга навколо Польщі. І голосування за Польщу. Більшість країн ЄС проголосували майже так само, як і ми. Тобто ми не одні так думали.

Це голосування показало рівень номера, співу та пісні. І всю любов, яка спрямована нами і мною також Польщі, польському народу за його величезну допомогу виявилося за 12 балів від глядачів”, – пояснив глава нацжурі.

 

Читайте також: Привороти: на які знаки зодіаку не діють

 

Лисиця водночас наголосив, що вони мають працювати чисто за регламентом і не мали права враховувати будь-які політичні чинники.

“Більш того, у нас була присутня людина, яка контролювала цей процес. І результати голосування, які ми побачили вночі, ми теж побачили вперше. Я не знав взагалі, який результат буде в Польщі, Британії чи в когось. Тому для нас це було новиною. Для мене це неприємна новина. Зчинився страшний шум із цього приводу”.

Втім, він також зізнався, що йому прикро, що так сталося і вибачився перед польським народом.

“Мені особисто прикро і я перепрошую перед польським народом за те, що так вийшло. Але нічого міняти не буду, не можу. Тому що це принципова позиція. Це оцінювання було принциповим. Все зроблено чесно і прозоро”, – додав голова нацжурі.

Вам також має сподобатись...