Шоу-бізнес

Гордон розповів, чому критикував Зеленського і як до нього ставиться зараз

Відомий український журналіст Дмитро Гордон з самого початку та до повномасштабного вторгнення Росії в Україну критикував діяльність президента України Володимира Зеленського.

Йому не подобалися позиції президента щодо певних речей. Гордон вважав, що Зеленський боровся зі свободою слова в Україні,а також, що за його правління процвітає корупція. Також медійника не влаштовувала кадрова політика Володимира Олександровича.

Про це детально він розповів в інтерв’ю “ЖВЛ”.

“Коли я критикував його, я критикував його за три позиції: через боротьбу зі свободою слова в Україні, через корупцію в Україні та через кадрову політику його. Я конкретно казав, що мені не подобається. Говорив не просто там з екрана, а казав йому у вічі, що може зробити далеко не кожен”, – поділився журналіст.

 

Читайте також: Голова нацжурі від України на Євробаченні-2022 вибачився щодо балів для Польщі

 

Також Дмитро Гордон прокоментував і нинішню свою позицію щодо Зеленського. Журналіст поважає його і вважає, що президент України гідно поводиться під час viйни.

“Щодо сьогоднішньої ситуації, viйни… По-перше, те, що він залишився в Україні, а, напевно, спокуса була втекти, йому пропонували.

Те, що він залишився в Україні і не втік, те, що він залишився в Україні, Києві, до якого йшли російські військові — це вчинок, це якась мотивація для всіх захисників України, він гідно виконує свої конституційні обов’язки, чудово спілкується із західними лідерами і каже те, що вони не чули ніколи.”, – зазначив Гордон.

Вам також має сподобатись...