Шоу-бізнес

У Позитива помер батько: “Ми із сестрою не встигли”

Учасник гурту MOZGI та екс-учасник Время и Стекло Олексій Завгородній (Позитив) уперше поділився сумною звісткою про смерть батька у програмі “ЖВЛ”. 

Артист розповів, що мамі зателефонував його давній друг та повідомив цю непросту новину. Тато Олексія помер через хворобу.

“Тато помер. Це я вперше навіть говорю. Він помер через хворобу. І нам його сім’я, яка там була у нього, нам ніхто, ні моїй мамі, ніхто нічого не сказав.

Товариш сімейний зателефонував моїй мамі і сказав про те, що батька вже немає”.

У Позитива були непрості стосунки з татом. Відколи його батьки розлучилися, вони з ним не спілкувалися. Тож смерть батька артист сприйняв двояко.

А його сестра Анна досить тяжко переживала це горе. Дівчина намагалася відновити стосунки з татом, навіть перед viйнoю пропонувала братові поїхати до тата, але вони не встигли.

 

Читайте також: Як очистити дзеркала до блиску без метушні та розводів: трюк зі спиртом

 

“Двояке почуття було. Я просто це прийняв. Моя сестра плакала, бо ми з нею, може, місяці два тому розмовляли і думали, може, все-таки до батька заїхати там. Якщо він не хоче, то давай ми підемо і зробимо”. перший крок. Але ми із сестрою не встигли”, – поділився Олексій.

До того ж, співак зізнається, що, незважаючи на складні стосунки з татом, він не тримає на нього образи. Хоча каже, що спілкування з татом йому не вистачало. Насправді ж Олексію хотілося багато чого розповісти батькові.

“Не було і немає у мене якоїсь такої образи сильної. Просто я розумію, що у нього є там онуки, інша родина. Він не був один, тому я якось не дуже переживав. Хотілося звичайно, і дуже багато чого розповісти йому.

Але сподіваюся, що він зараз бачить. Але думаю, що він ці 15 років бачив мене. Може, навіть тому він не хотів спілкуватися з нами, бо бачив усе”, — поділився співак.

Вам також має сподобатись...