Шоу-бізнес

Володимир Дантес презентував кліп з особистими кадрами в честь 10-ї річниці знайомства з Надею Дорофєєвою

 

Співак Володимир Дантес презентува mood-відео на пісню «Девочка».

Цю свою роботу він присвятив десятій річниці знайомства з Надею Дорофєєвою.

У цьому зворушливому кліпі показане дуже миле зізнання в коханні, а також зібрані давні та рідкісні, навіть раніше невидані фотографії та відео пари, зроблені на телефон, починаючи з перших років їхнього знайомства і закінчуючи сьогоднішнім днем.

У відео також є кадри папараці з того періоду, коли Вова і Надя приховували свої стосунки.

Для того, щоб знімки не потрапили в мережу, Вові навіть довелося заплатити фотографові. Ці цінні для пари кадри вперше опубліковані в цьому кліпі.

 

Читайте також: 5 Найголовніших трендів осінь-зима 2021-2022

 

Володимир зізнається:

«Я згадав, що колись писав пісню, в яку сам не вірив – це пісня «Девочка». Ця пісня про наше знайомство з Надею. В цьому році у серпні виповнилося 10 років, як ми разом, і я присвятив цю пісню нашій першій зустрічі. У ній ті емоції, які я відчуваю кожен день, коли дивлюся на неї.

Все як тоді, коли ми були молодші, і вся ця історія про те, що любов живе три роки – це повна нісенітниця. Любов постійно з тобою, якщо дивишся на людину щодня і любиш її. Просто вона змінюється, стає іншою, переходить з пристрасті в глибоке почуття, хоча і пристрасть теж присутня».

 

Нагадаємо, що зіркова пара познайомилася у 2011 році в поїзді, коли обоє їхали на фестиваль «Золотий грамофон» в Крим.

Тоді, за словами Наді Дорофєєвої, Дантес навіть не дивився на неї. А коли вона вийшла з купе – Вова вийшов за нею і накинув на її плечі свою куртку.

Вам також має сподобатись...