Новини

Де найкраще відпочити у вересні 2021? Зустрічаємо золоту осінь на морі

Греція

У вересні в Греції починаються різноманітні яскраві релігійні свята та фестивалі. Найоптимальнішим місцем для сонячних і морських ванн буде острів Крит. Температура тут починає опускатися лише в середині місяця, тож, за хороший пляжний відпочинок в першій його половині можна не переживати, а завдяки просто чудовим краєвидам, ви зробите незабутні фотографії.

Щодо погоди: температура води в Греції в середньому сягає + 24 °C, що цілком комфортно для купання.

Дощить рідко, а повітря у вересні прогрівається до + 26 °C.

 

Туніс

У вересні можна сміливо вирушати в Туніс, не турбуючись про погоду. Завдяки 30-ти градусній температурі та відсутності туристів восени, ви зможете повністю насолодитися пляжним відпочинком.

Поціновувачі дайвінгу оцінять коралове дно і екзотичні види риб. З приходом осені в Тунісі розпочинаються морські фестивалі з ловлею восьминогів, різноманітними конкурсами та призовими змаганнями.

Щодо погоди:у першій половині місяця повітря прогріте до + 30 °C, а температура води становить близько + 26 °C. У другій половині місяця температура незначно падає, але на якість пляжного відпочинку це не впливає.

 

Читайте також: Соковитий фарширований баклажан з моцарелою і черрі

 

Туреччина

Щороку Туреччина приваблює мільйони туристів, особливо українців. Країна відома своїм пляжним відпочинком.

А вересень є особливо привабливим, адже спека починає поступово спадати, а, отже, проводити час на сонці стає набагато комфортніше, ніж в літній період.

Великим плюсом є система  «все включено», яка з року в рік тішить своєю розкішшю.

Погода: на початку вересня погода в Туреччині мало чим відрізняється від погоди в літні місяці, температура повітря стабільно тримається близько + 30 °C.

До кінця вересня температурні показники починають знижуватися до + 25 ° C. Вода прогрівається до + 26 ° C. переохолодження.

 

Єгипет

Єгипет завжди залишався найпопулярнішим напрямком відпочинку через свою дешевизну турів.

У порівнянні з літньою спекою, погода в Єгипті стає трохи помірнішою, але спека все ще присутня.

Що ж до погоди: в Єгипті вересень – початок «оксамитового сезону». Вода стабільно прогріта до + 26 °C, а температура повітря тримається на позначці + 35 °C – + 38 °C. Вночі спека опускається близько до +25 ° C.

 

Кіпр

Кіпр є одним з найпопулярніших напрямків саме для пляжного відпочинку.

Клімат на Кіпрі, в цілому, як і погода на початку осені, дозволяє приємно відпочити та чудово провести час на пляжах. Приємним доповненням до пляжного відпочинку стануть численні кулінарні фестивалі, які проходять саме у вересні.

Погода: вдень температура повітря коливається близько позначки + 30 °C. Вода прогрівається до + 27 °C.

Отже, така погода дуже комфортна як для пляжного відпочинку, так і для екскурсій.

Вам також має сподобатись...