Новини

Британія оголосила про створенн’ “Плану Маршалла для України”

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон закликав лідерів країн Вишеградської групи розробити План Маршалла для України, а фінансувати його частково можуть відчуженим майном російських олігархів. Про це повідомляє Financial Times.

Джонсон заявив, що такий план має бути розроблений, щоб допомогти відновити країну після війни із Росією.

Після саміту між Британією та чотирма країнами Вишеградської групи – Чехією, Угорщиною, Польщею та Словаччиною – один із співрозмовників видання переклав слова п’яти лідерів країн.

 

Читайте також: Зеленський точно не покине Київ, він божевільний – ОПУ

 

Вони заявили, що “можуть побудувати Україну”, хоча деталі того, за які кошти це планують робити, перебувають на ранній стадії обговорення.

Соратники Джонсона заявили, що одним із джерел грошей може бути відчуження та продаж лондонської власності підсанкційних олігархів, пов’язаних з Путіним. Незважаючи на те, що такий крок може бути символічним, він не зможе зібрати достатньо грошей, які необхідні для відновлення зруйнованої війною країни.

Нагадаємо, що План Маршалла – це план допомоги європейським державам щодо їх відновлення після Другої світової війни. Його в 1947 запропонував держсекретар США Джордж К. Маршалл, від імені якого і з’явилася така назва.

Вам також має сподобатись...