Новини

Зеленський точно не покине Київ, він божевільний – ОПУ

Президент Володимир Зеленський не має наміру залишати столицю України. Про це сказав Радник голови ОПУ Михайло Подоляк в інтерв’ю російській журналістці Юлії Латиніній

“Зеленський точно не покине Київ. Він – людина безбашенна, у доброму розумінні слова. Він не боїться. Він вважає, що він має знаходитися всередині, у серці країни”.

Подоляк також прокоментував інформацію іноземних медіа щодо спроб замаху на Зеленського. За його словами, “президентська контррозвідка” постійно контролює ситуацію.

 

Читайте також: ЄС підготували ряд нових санкцій, де йдеться про порти та суди РФ – Bloomberg

 

“Times” повідомили про два замахи. Думаю, насправді їх було набагато більше, бо початкова ціль у перші три дні була виключно одна.Основною метою було чинити зовнішній тиск на Київ, увійти та спробувати знищити Володимира Зеленського. Але Генштабу РФ цього не вдалося, а зараз уже немає сенсу”.

На думку радника голови ОПУ, Володимир Путін абсолютно не розуміє внутрішньої ситуації в Україні та має неправдиві уявлення про президента України. Також Подоляк розкритикував розвідку та контррозвідку РФ, які “розповідали Путіну казки”.

“Наш президент з великим стрижнем – людина, вона готова витримати будь-який удар. Він не готовий ламатися під впливом будь-яких зовнішніх факторів”.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський пережив три замахи на своє життя за тиждень

Вам також має сподобатись...