Новини

4 Речі, які щодня крадуть вашу життєву енергію

Якщо щодня ви відчуваєте хронічну втому, немає ентузіазму, не відчуваєте смак життя – можливо, ви неправильно витрачаєте свою життєву енергію. Це тягне за собою масу труднощів – як зі здоров’ям, так і з реалізацією намічених планів.

Втрата енергії може відбутися з кількох причин, і в цій статті ми перерахуємо найпоширеніші.

 

Трата часу на непотрібні відносини

Якщо при спілкуванні двох людей між ними не відбувається енергообміну, то такі відносини вважаються марними і в деяких випадках навіть небезпечними.

Проаналізуйте своє оточення (друзів, колег, коханих або просто знайомих) і гарненько подумайте, з ким із них після спілкування ви відчуваєте підйом настрою, сил і життєвої енергії?

З ким вам радісно і добре, а з ким навпаки, після спілкування ви відчуваєте дискомфорт, занепадницькі настрої і негатив?

З останньою категорією людей вам просто не варто спілкуватися, оскільки в процесі у вас не відбувається енергообмін.

Віддаючи свою енергію, ви хочете отримати щось натомість, проте цього не відбувається. Людина, з якою ви спілкуєтеся, навіть не планувала ділитися з вами своєю енергією, оскільки навпаки, хотіла від вас енергетично «підживитися».

 

Ведення порожніх розмов

Розмови про політику, погоду, чуже життя і всесвітню кризу віднімають просто катастрофічно багато життєвої енергії і дорогоцінного часу.

А все тому, що для вас і безпосередньо для вашого життя вони не є настільки значущими, щоб даремно витрачати власну енергію.

Якщо не хочете втрачати свою життєву енергію, намагайтеся вести розмови виключно на корисні, цінні та пізнавальні для вас теми.

 

Читайте також: Фізики пояснили, чому з віком час тече швидше

 

І в той же час уникайте або абстрагуйтеся від негативних, порожніх і непотрібних розмов.

 

Заняття нелюбимою справою

Кажуть, що, якщо хобі стає роботою, тобто починає приносити бажаний дохід – то це найкраще для людського життя, що тільки може бути.

Однак далеко не у кожного заробляння грошей пов’язано з улюбленим заняттям. Коли ви через силу займаєтеся тим, що вам не подобається, ви в будь-якому випадку втрачаєте енергію.

Якщо у вас зовсім немає можливості змінити ненависну робочу діяльність на більш комфортну і приємну для вас, то хоча б постарайтеся в день приділяти певний час тому, чим ви дуже любите займатися.

Це, принаймні, буде допомагати вам потроху відновлювати життєву енергію, яку ви витрачаєте на нецікаву роботу.

 

Страхи, переживання і занепокоєння, що виникають на порожньому місці

Незрозумілі, даремні і непотрібні страхи, переживання і занепокоєння викликають в більшості своїй душевний дисбаланс, який природно призводить до втрати життєвої енергії.

Якщо наступного дня вас чекає важлива зустріч, то постарайтеся не прокручувати безперервно в своїй голові її сюжет і можливий розвиток подій, а найкраще відволічіться на улюблене заняття, чаювання, спілкування з близькими – словом, на все, що допоможе вам відволіктися від абсолютно непотрібних думок, що віднімають у вас енергію.

Вам також має сподобатись...