Шоу-бізнес

Андрій Данилко розповів про те, що любить, але чого ненавидить Вєрка Сердючка

Зірковий детектив шоу “Маска” Андрій Данилко зізнався, чому завжди носить речі чорного кольору, а також про те, чому в ефірі проєкту постійно з‘являється в масці.

Андрій Данилко у першому випуску нового сезону шоу “Маска” здивував усіх, знову з’явившись у чорному, як це було упродовж попереднього сезону. Зірка не відмовився і від вже звичних кепки та маски. Проте особливий шквал емоцій у глядачів викликало його взуття.

 

“Я давно ходжу на ефіри в тапочках, тому що мені так зручно. І раніше всі говорили – це непристойно, і треба взути кросівки. А зараз подивіться на останні модні тенденції – я випередив моду, адже ходжу так з 2005 року! Та й взагалі, це зручно, плюс, у мене постійно відпочивають ноги, бо на сцені я на підборах, і ось – це тренд”, – зізнався Андрій Данилко.

 

Читайте також: Які 3 секрети зберігають чоловіки таємно від жінок

До того ж, зірковий детектив пояснив, чому впостійно перебуває в залі в масці.

Виявляється, все заради символізму. Тобто, маска потрібна артисту, щоб відповідати назві шоу. За словами Данилка, він щоразу з’являється у всьому новому, але глядачі цього не помічають.

 

“У мене чорних речей величезна купа. Я купую в мас-маркеті – дешево і сердито! Дуже зручна штука. Ось, мої колеги тут витрачаються на костюми – це шалені гроші і все на один раз. А у мене така вдало придумана спецівка”, – прокоментував Андрій Данилко.

Вам також має сподобатись...