Шоу-бізнес

Аліна Гросу про стереотипи, перший заробіток та скільки їй потрібно грошей на місяць

Українська співачка Аліна Гросу в інтерв’ю Олександри Кучеренко у програмі “Ранок у Великому Місті”  чесно відповіла на 33 питання ведучої та відверто розказала про своє особисте життя.

 

Свої перші гроші Аліна заробила в 3 роки, коли співала в ресторані. Тоді цю суму вона витратила на відеокасети з мультиками. Найдорожчий її кліп коштував 40 тисяч. Зараз найбільше коштів дівчина отримує з концертів.

 

Як зізналася Аліна, в місяць для комфортного житті їй потрібно від 500 до 10 тисяч доларів. Але артистка вважає, що краще витрачати гроші на купівлю пісень, аніж на туфлі й сукні. Також вона назвала марку свого автомобіля, — це  Lexus GX 46.

 

Читайте також: Дуже смачний та ароматний. Крем-суп з шампіньйонів

 

Від свого коханого Гросу не бажає отримувати великих заробітків, а лише хоче бачити поруч із собою чесну людину, яка буде її любити. ЇЇ обранець -, російський актор і режисер Роман Полянський, кохає її “за голову”:

 

“В першу чергу мою голову, бо вона у мене досить кмітлива”.

 

До того ж, Аліна перерахувала три міфи, що є найпоширенішими про неї:  її брата вважають сином; вона була заміжня двічі та те, що робила пластичну операцію.

 

На запитання про те, за що їй було соромно, співачка пригадала момент, коли під час концерту з неї спала спідниця. Однак жінка не розгубилася і знайшла, що сказати в той момент:

 

“Просто дивлячись на вас, з мене все злітає”, – пожартувала Аліна.

Вам також має сподобатись...