Шоу-бізнес

Мама Кузьми Скрябіна заявила, що пісні її сина намагаються вкрасти

Мати покійного співака Андрія Кузьми Кузьменка, Ольга Михайлівна у відеозвернення у ролику, розміщеному на YouTube-каналі гурту, оголосила, що авторські права на творчість музиканта наполегливо стараються вкрасти.

 

Нагадаємо, що лідер гурту “Скрябін” Андрій Кузьменко загинув 2 лютого 2015 року у ДТП в Дніпропетровській області.

 

Жінка розповіла, що компанія “Moon Records” діє по-варварськи щодо прав Кузьми:

 

“На YouTube-канал, який був створений моїм сином ще за життя, Moon Records надіслав 38 скарг про порушення авторських прав на різні відео – як на ті, що були нещодавно розміщені, так і на ті, що були опубліковані раніше ще самим Андрієм”.

 

Читайте також: Рецепти найкращих соусів до пасти

 

Також Ольга Михайлівна додала, що за правилами YouTube-спільноти,вже при отриманні трьох скарг канал блокується мережею без можливості його відновлення.

 

“Як можна таке допустити, щоб канал, створений Кузьмою ще за життя, був заблокований через рейдерство”.

 

До того ж, мати Кузьми публічно звернулася до керівника “Moon Records” – Андрія Пасічника, щоб дізнатися, з якою метою він блокує кліпи її покійного сина:

 

“Чого вам, пане Пасічнику, не дають спокою права інтелектуальної власності, напрацьовані моїм сином за своє коротке життя?” 

 

Жінка звернулася й до учасників старого складу групи “Скрябін”, котрі дали Пасічнику ліцензію на нібито належні їм права на пісні:

 

“Чому саме зараз, через 23 роки від припинення участі в гурті та на 7-мі роковини смерті Андрія, ви претендуєте на авторство пісень? Чого ви не заявляли про нього, коли був живий Андрій, який скрізь виконував свої пісні й нічого не приховував? Чому тоді не видавали нікому ліцензії на свої права та не зверталися до суду за їх визнанням? Бо знали, що автором пісень був Кузьма? Чого сьогодні ви вирішили воювати з вдовою і донькою Кузьми, коли немає вже Андрія?”

 

Вам також має сподобатись...