Лайфхаки

4 хитрощі, щоб одяг у шафі приємно пахнув

Коли ви знімаєте одяг із мотузки, він пахне свіжістю. Проте після кількох днів зберігання у шафі одяг часто втрачає приємний аромат.

Що робити, щоб аромат довго зберігався після прання? Спробуйте ці найпростіші прийоми.

Флакон духів

На дні улюбленого флакона парфумів залишилося лише кілька крапель? Ви шкодуєте, що вони опинилися у сміттєвому кошику? Є спосіб їх використати. Відгвинчену пляшку поставте на дно шафи.

Через кілька днів ви відчуєте, що ваші блузки та сукні просякнуті тонким ароматом улюбленого косметичного засобу. Мильниці, поміщені між одягом, працюватимуть аналогічним чином.

Лаванда

Хоча багато людей асоціюють її з репелентом від молі, є люди, яким подобається аромат цих маленьких фіолетових квіточок. Осінь – найкращий час для збору, тому, якщо ви є шанувальником лаванди, вирушайте на збір.

 

Читайте також: Лобода розлютила своєю появою на одній сцені з Могилевською, Винником та Дзідзьо: “Не ганьбіть наш народ”

Зв’яжіть свіжу лаванду невеликими пучками і повісьте в місці, що провітрюється, щоб вона висохла.

Потім помістіть засушені рослини на тацю або на аркуш паперу внизу шафи. Вони пахнуть усю зиму.

Суміш прянощів

Спеції можуть стати в нагоді не лише на кухні, але і в гардеробі. У невеликій мисці або банку (звісно ж, відкрученої) змішайте гвоздику, палички кориці, зірочки анісу і сушену цедру апельсина.

Покладіть таку композицію в гардероб і дочекайтеся ефекту.

Рис та кава

Хорошим способом поглинути неприємний запах одягу є хитрощі, які зазвичай використовують на кухні, зокрема у холодильнику.

Поставте в шафу чашку з кавою або рисом – ці сипкі продукти повинні швидко вбирати неприємні запахи.

Вам також має сподобатись...