Стосунки

15 Табу, які доросла, мудра жінка не допустить у відносинах з чоловіком

Уже після того, як пройшов період юності і безмежної любові до хлопця, і разом з цим закінчилося життя заради нього. Вона починає розуміти, що варто спочатку розібратися в собі, і прийняти себе.

Звичайно, всім і кожному важливо, щоб поруч був той самий чоловік. І нам дуже сильно хочеться не тільки любові і ласки, а й чогось більш серйозного.

Хоча досвідчена жінка завжди розуміє, що для хороших і довговічних відносин потрібна взаємна симпатія і любов з обох сторін. І в цьому віці навіть найбільша закоханість завжди йде паралельно з питанням: «а чи потрібна я йому? Якщо ні, тоді навіщо мені він? »

Саме тому вже досвідчені жінки ніколи не потрапляють двічі на ті ж граблі, і вони завжди уникають головних помилок у відносинах з чоловіками.

 

1.Не треба намагатися перевиховати когось.

Жінка з досвідом завжди знає, що ніколи не варто навіть пробувати змінити когось або прагнути йому допомогти, коли він про це не просить.

Тут потрібно навчитися приймати його таким, яким він є. І разом з ним завжди йдуть його плюси і мінуси, і є два варіанти подальших дій: або прийняти його цілого, або не приймати зовсім.

«Коханий, поруч зі мною ти станеш новою людиною, тебе навіть твоя мама відразу не впізнає», такого вона точно ніколи не скаже, і навіть не подумає.

 

2.Не варто виправдовувати його довгий час якщо йому щось не вдається.

Звичайно, це не говорить про те, що єдине що їй потрібно від партнера це його гроші. Але, вона точно не з тих жінок, яка буде щаслива поруч з коханим в наметі або на вулиці.

Вона вже в тому віці, що все це у неї було, і вже набридло. І ось саме тому вона прагнула до свого розуміння комфорту, і тепер ні за що не повернеться назад. І бути поруч з вічним скиглієм або невдахою у неї немає ніякого бажання

 

3.Не треба робити з себе ідеал, ви така, як ви є.

Найчастіше жінки, які вже не перший раз ходять на побачення, прямо говорять, що вони люблять, що їм подобається і що саме вони хочуть.

 

Читайте також: Він розлюбив: 10 ознак того, що чоловік до вас охолов

Вони навіть можуть поділитися з ним своїми проблемами. А якщо він не буде її слухати чи не спробує допомогти хоча б порадою, на друге побачення можна не розраховувати.

 

4.Не потрібно сподіватися тільки на нього, адже в найнеобхідніший момент ви можете опинитися без підтримки зовсім.

Така жінка прямо говорить чого вона хоче і від нього, і від життя в цілому. Вона вже навчилася говорити про свої проблеми прямо.

А якщо раптом допомога знадобиться вже чоловікові, тоді вона зробить все, що в її силах, щоб насправді допомогти йому, а не просто зробити видимість або показати безрезультатну бурхливу діяльність.

 

5.Якщо їй щось не подобається, тоді вона скаже вам про це прямо.

Жінка з досвідом завжди говорить чого вона хоче, і що їй від нього потрібно. Це значно полегшує їм життя, і до того ж допомагає зберегти спокій в родині.

Тож, для хороших відносин, не обов’язково «виносити мозок», тому що ви хочете нову сукню, досить прямо сказати: «Я бачила плаття, приміряла, тепер хочу її купити».

 

6.Якщо ідея побачення для неї не комфортна, вона його просто пропустить.

Для неї зручність важлива не тільки в будинку, але і в цілому. І якщо ідея з побаченням в лісі вночі її не приваблює, вона просто від нього відмовиться.

А якщо чоловік її не запитає про те, чи хоче вона туди піти, значить йому в цілому ця жінка не цікава. І тоді, він їй тим більше!

Вам також має сподобатись...