Новини

ЗСУ звільнили майже 30 населених пунктів – Генштаб

Триває тридцять сьома доба героїчного протистояння українського народу російському військовому вторгненню, за яке Збройні сили звільнили майже 30 населених пунктів – Генштаб

Угруповання окупаційних військ здійснює перегрупування та, ймовірно, зосереджує основні зусилля на проведенні наступальної операції у Східній операційній зоні.

Спостерігається часткове відведення підрозділів окупаційних військ із Поліського та Сіверського напрямів. Водночас, ворог здійснює підготовку до переміщення додаткових підрозділів (резервів) Східного військового округу для ведення бойових дій на території України.

На Волинському напрямку підрозділи збройних сил Республіки Білорусь здійснюють заходи щодо посилення охорони білорусько-українського кордону.

На Поліському напрямку противник наступальних дій не робив. Основні зусилля окупантів спрямовуються на ведення оборони зайнятих раніше рубежів, перегрупування та відведення військ на територію Білорусі для відновлення боєздатності.

Для забезпечення відходу своїх підрозділів супротивник проводить мінування місцевості та об’єктів інфраструктури, застосовує артилерію.

Підрозділами Збройних Сил України відновлено контроль над населеними пунктами Демидів, Димер, Литвинівка, Гаврилівка, Козаровичі, Жовтневе, Глубівка, Ясногородка, Талакунь, Сухолуччя, Липівка, Гавронщина, Маковище, Миколаївка, Хмільна.

На Сіверському напрямку противник продовжує блокування Чернігова. Водночас спостерігається переміщення військ Центрального військового округу до районів, що знаходяться на малій відстані від державного кордону України.

Після відходу противника підрозділами Збройних Сил України взято під контроль населені пункти Рудня, Шевченкове, Бобрик, Стара Басань, Нова Басань, Макіївка, Погреби, Бажанівка, Володимирівка, Шняківка, Сальне, Софіївка, Гаврилівка,

 

Читайте також: Путін приймає ванни з екстракту рогів оленів та перебуває із командою лікарів – ЗМІ

 

На Слобожанському напрямку ворог продовжує блокувати Харків та проводити артилерійські обстріли міста, на захоплених рубежах переходить до оборони, здійснює перегрупування військ для відновлення наступальних дій. Фіксується додаткове підвезення боєприпасів для артилерійських підрозділів.

На Ізюмському напрямку противник продовжує контролювати Ізюм та утримувати понтонні переправи через річку Сіверський Донець з метою забезпечення наступальних дій.

Протягом дня супротивник вів бойові дії у напрямку населеного пункту Мала Комишеваха, зупинений, успіхів немає.

Ймовірно, противник здійснюватиме посилення угруповання окупаційних військ на Ізюмському напрямку за рахунок окремих підрозділів 1-ї танкової та 20 загальновійськової армій.

На Донецькому напрямку ворог продовжує вогневий вплив та штурмові дії на окремих напрямках. Продовжує завдавати авіаційних ударів по населеним пунктам.

Основні зусилля зосереджуються взяття під контроль населених пунктів Попасна і Рубіжне, і навіть встановленні повного контролю над Маріуполем.

У Південнобузькому напрямку підрозділи окупаційних військ продовжують вогневий вплив із застосуванням артилерії за позиціями наших військ. З метою покращення тактичного становища ворог намагався провести наступальні дії у напрямі населеного пункту Олександрівка.

Також місцевий депутат селищної ради повідомив про звільнення Іванкова на Київщині.

Вам також має сподобатись...