Шоу-бізнес

Злата Огневич вперше прокоментувала, чому обрала саме Андрія Задворного на “Холостячці”

Українська співачка та героїня другого сезону шоу “Холостячка” Злата Огневич розповіла, чи спілкувалася з переможцем проєкту Андрієм Задворним із початку повномасштабного вторгнення.

За словами артистки, коли Росія 24 лютого вторглася на всю територію України, Андрій Задворний навіть не зателефонував їй.

Натомість справами Злати поцікавився фіналіст “Холостячки” Дмитро Шевченко та учасник шоу і вже хороший друг Огнєвіч Макс Тарапата. Про це виконавиця розповіла у проекті від СТБ “Як ти?”

Злата розповіла, що до кінця Задворного, котрий після закінчення шоу її покинув, не пробачила. Однак, якби він звернувся до неї по допомогу під час viйни, вона б не відмовила:

“Зараз у мене остання стадія переживань після хворобливого розриву. Напевно, ще до кінця я не можу сказати, що я вибачила, але я вже не відчуваю такого смутку, жалю та болю, який я відчувала на початку”, – поділилася Огневич.

І крім того, Злата вперше пояснила, чому обрала у фіналі “Холостячки” саме Андрія Задворного:

 

Читайте також: Після Зіброва – Дзідзьо. Михайло Хома прокоментував докори щодо концерту на “мажорному весіллі” під час вторгнення

 

“Мене привабив тоді цей емоційний холод. Тому що, в принципі, він мене відштовхував. Якщо інші хлопці виявляли увагу до мене, хотіли сподобатися. То Андрій – мені треба було його завойовувати. І ще, у ньому живе такий хлопчик. А в мене Знову ж таки, напевно, через мою кар’єру, у мене в школі навіть не було стосунків…

Я постійно була на вокальних конкурсах, постійно вчилася, постійно я була зайнята – співати, співати, музика, працювати. Не опрацьована історія шкільних стосунків у 11 класі, яких у мене не було з таким хлопцем, з яким прикольно літати, стрибати, займатися дайвінгом”, – розповіла зірка.

Вам також має сподобатись...