Новини

Журналісти показали палац Медведчука зсередини: тарілки по $345, шуби та позолота

Журналісти Слідство. Інфо відвідали недобудований палац політика та кума Путіна Віктора Медведчука неподалік Пущі-Водиці, який зараз зайняли активісти, і побачили там цінні картини, портрети у “золотих” рамках, десятки шуб, хутряних шапок та суконь, а також ігровий автомат та кулемет.

Свій палац Медведчук реконструював та перебудовував, тому всередині зараз голі стіни та дерев’яні балки, а на підлозі розкладений гіпсовий орнамент майбутньої стелі.

У маєтку більш, ніж на 2 тисячі кв.м. має бути більше сотні окремих приміщень: зали, кухні, спальні, вітальні та великий басейн, стіни якого вже прикрашені мармуровою плиткою.

Крім того, на території маєтку Медведчука є ще кілька будинків – біля озера будиночок у японському стилі, а з іншого – ще один, схожий на мисливський.

У глибині будинку Медведчуки натрапляємо на багато картонних коробок із цінними речами та предметами розкоші. Усі кімнати заставлені картинами, іконами, гобеленами та статуетками, портретами Марченко у золотих рамах, серед яких стоїть й ігровий автомат Admiral XXXL.

                                   

Поруч розташований гардероб із сукнями та вечірніми вбраннями. На підвіконні стоїть стаціонарний телефон з підписами на кнопках: “релакс-зона”, “джакузі”, “басейн”, “біла кімната”, “спортзал”, “камінний зал”, кабінети, спальні, навіть “кінотеатр” та “колиба”.

 

Читайте також: Сотні чехів зголосилися воювати за Україну

 

Далі – “шубосховище” з декількома десятками шуб та інших елементів гардеробу, а також з хутряними шапками.

У коридорі стоять великі коробки з десятками чи сотнями розкішних тарілок та сервізів Hermes Paris, які коштують сотні, а іноді й тисячі євро за одиницю.

 

У підвалі лежать валізи Louis Vuitton (одна з яких коштує близько 400 тисяч гривень) та інші дорогі предмети.

А поруч із кришталевою люстрою стоїть кулемет “Максим”, на якому зазначено, що це подарунок Медведчуку від охоронців та водіїв на честь 50-річчя 2004 року.

Нагадаємо, що після нападу Росії на Україну підозрюваний у держзраді Медведчук зник із інформаційного простору. Також повідомлялося, що він втік й із-під домашнього арешту.

Його дружина Оксана Марченко за кілька днів до початку війни поїхала до Білорусі, а за день до нападу Росії записала відео у Москві.

Днями активісти взяли палац Медведчука під тимчасовий контроль, аби мародери не розікрали речі та коштовності. Вони чекають на правоохоронців, щоб ті описали та заарештували майно.

Вам також має сподобатись...