Шоу-бізнес

Український актор влаштував бійку в Подільському районі Києва

Про це повідомив Facebook-канал “Київ Оперативний”, опублікувавши відео інциденту.


Приводом до дебошу стало те, що актору сигналили, коли він катався на самокаті, і він нібито образився  і “почав витягати водія через вікно”.

 

Читайте також: Розпач, втамований роками і минуле теперішнє

 


«Цей злий мужик їхав зигзагами по дорозі на електросамокаті. Йому дуже не сподобалося, що йому сигналять — підбіг до машини і почав водія витягувати через вікно, а той йому бризнув балончиком в обличчя. Людина була неадекватною, дуже обурювавалась, як йому посміли посигналити. Його притиснули до асфальту, дуже акуратно, щоб заспокоїти, той вирвався і бився головою. До речі, звуть його Андрій Федінчік — це наш український актор (чоловік Наталії Денисенко)», – йдеться у повідомленні.


Також Facebook-спільнота  “Київ Оперативний” опублікувала скіншот з повідомленням Наталії Денисенко, де вона підтвердила, що на відео – все ж її чоловік, та вибачилася за його поведінку:


«Це мій чоловік! Я прошу вибачення за його поведінку! Зараз у нього дуже складний період внутрішньо. Він просто не розумів, що коїть. Мені дуже соромно, що він так себе вів. Прошу поставитися до цього з розумінням»

Вам також має сподобатись...