Новини

Угорщина погрожує заблокувати нафтове ембарго проти РФ

Угорський міністр Гергель Гуляш заявив, що Будапешт накладе вето на будь-яку європейську пропозицію, яка призведе до обмеження імпорту енергоносіїв із Росії.

Про це повідомляє Bloomberg.

“Ми чітко дали зрозуміти, що ніколи не підтримаємо розширення санкцій Європейського Союзу проти Росії на енергетику”, – заявив Гуляш.

Угорщина, яка значною мірою залежить від російської енергії, була однією з найактивніших у протистоянні розширенню санкцій.

 

Читайте також: Західна зброя, що надійшла в Україну, змінить перебіг бойових дій

 

“Оскільки такі рішення потребують одностайності, для Єврокомісії немає сенсу пропонувати санкції щодо природного газу та сирої нафти, що обмежують закупівлі в Угорщині”, – сказав Гуляш.

Уряд Орбана домовився з Росією дозволити конвертацію їхніх платежів за газ у рублі, що поставило під удар політику санкцій ЄС. Росія в середу припинила постачання газу до Польщі та Болгарії, реалізувавши загрозу зупинити потоки, якщо платежі не проводитимуться у рублях.

Зазначимо: ЄС має намір запропонувати заборону на російську нафту до кінця року через viйну в Україні, а обмеження на імпорт вводитимуться поступово.

Вам також має сподобатись...