Новини

У МЗС РФ хвилюються через зближення Польщі та України

Прес-секретар російського міністерства закордонних справ Марія Захарова неабияк обурюється через інтеграцію Польщі та України. Вона заявила, що за особливого ставлення до поляків, претензій до Криму бути не повинно.

Про це стало відомо з Telegram Захарової

“Сталося те, що справді рідко буває в історії: Зеленський на законодавчому рівні оформлює особливий статус іноземних громадян – Польщі – в Україні.

Президент держави просить національний парламент затвердити особливі права громадян іншої держави, по суті, дозволяючи їм усе. Згідно з витоками у ЗМІ, йдеться про те, щоб прирівняти права поляків до прав українців за винятком права голосу. Казус суверенітету, бо інакше не скажеш.

 

Читайте також: На Путіна були замахи – ГУР

 

Не сепаратисти, а сам президент країни передає громадянам іншої країни права на території своєї держави, не вводячи їх у громадянство України.

Якщо київський режим так активно розкидається своєю незалежністю, то які українська адміністрація взагалі може мати претензії до кримчан?”.

Захарова водночас хвилюється, що Україна нібито “віддає” свій суверенітет:

“За скільки, скільки разів і наскільки глибоко провести інтеграцію у зручній для Заходу формі?”

Представниця російського МЗС, яка раніше перевернула з ніг на голову сюжет антиутопії “1984” та порівнювала право на рецепт борщу з ксенофобією, заявила, що “під виглядом збереження власної ідентичності” в Україні легалізують “захоплення своєї країни”.

Вам також має сподобатись...