Стосунки

Ці вчинки не можна прощати навіть коханому чоловікові

Часом бажання зберегти стосунки виявляється сильнішим за почуття власної гідності, і жінки прощають коханому навіть найжахливіші вчинки.

1. Зрада

Зрада збирає в собі кілька негативних моментів – це і біль від усвідомлення обману коханого, ненависть до зради, і нестерпність від думки, що він був близький з іншою жінкою, це і муки від того, що в тісний світ ваших з партнером відносин увірвався хтось. то ще.

Зраду часом не може пробачити навіть дуже сильна людина, а слабку, чутливу людину факт зради здатний просто розтоптати.

 

2. Чоловік підняв на жінку руку

Чоловік за своєю природою дуже сильний, і він здатний захищати близьких, а також утримуватися від надмірної емоційності та агресії. Сильний чоловік ніколи не дозволить собі принизити близьку людину.

Той же, хто підняв на жінку руку, є істотою з неврівноваженою психікою, яка легко це зробить і вдруге, і вдесяте, з кожним разом все більше входячи в азарт і застосовуючи все більш витончені прийоми приниження дружини. Тут усе просто. Біжіть.

3. Чоловік б’є дітей

Чоловіки, які й не мають права називатися чоловіками, розпускають руки щодо своїх дітей, пояснюючи це батьківською любов’ю та бажанням виростити з них добрих людей.

Найвища роль матері – захищати своїх дітей від усіх жорстокостей у цьому світі.

Тож чи варто прощати людину, яка регулярно катує ваше тіло і кров? Чи варта любов до чоловіка чи звичка жити з ним разом усіх принижень, фізичного та морального болю дитини?

Навіщо ви народили свою дитину, щоб її регулярно били?

 

Читайте також: Якщо чоловік дійсно хоче бути з вами, він буде домагатися (все не так вже й складно)

 

4. Брехня

Брехня – серйозна перешкода на шляху пари на щастя. Як правило, підточує стосунки саме маленька брехня – щодня, по крихтах, раптом з часом виростаючи в снігову кулю, яку неможливо вже зрушити убік.

Брехня чоловіка – серйозний привід засумніватися в його почуттях та щирості. Стосунки будуються на довірі, немає довіри – не буде й кохання.

 

5. Публічні слова образи на адресу жінки

Брудні слова, сказані чоловіком прилюдно, не повинні прощатися йому. Якщо чоловік раптом починає ділитися з друзями інтимними секретами стосунків, грубо критикувати вас, вимовляти на вашу адресу нецензурні вислови – це серйозна нагода переглянути стосунки з ним.

Прощати подібну поведінку чоловікові в жодному разі не можна – якщо, звичайно, не хочете залишатися все життя приниженим і ображеним, а можливо – і битим, публічно.

 

6. Неповажне ставлення до жінки

«От у тієї блондинки – суперфігура, а ти після пологів розпливлася, як корова», «Та куди тобі до цієї жінки, ти і готувати не вмієш», «Моя колишня стежила за порядком, а в тебе бардак завжди» – так і продовжуються порівняння вас із усіма жінками на Землі, природно – не на вашу користь. Чи треба таке прощати?

Без поваги немає кохання. Немає поваги до вас – і любов ця стає «кульгавою», а може, її і немає зовсім. Імовірніше, порівнювати з іншими жінками, принижуючи вас, змушує чоловіка болючість власного его.

Вам також має сподобатись...