Шоу-бізнес

“Це його рішення”: Мішина заговорила про причини розлучення з Еллертом

Як відомої, Ксенія обрала Олександра у фіналі “Холостячки”.

Актриса Ксенія Мішина розповіла про розлучення з переможцем “Холостячки” Олександром Еллертом влітку 2021 року.

Чоловік пізніше сам провокував чутки про їхній розрив, хоча Ксенія намагалася до останнього замовчувати статус їхніх стосунків.

Проте шанувальників хвилює, чому вони розлучилися, адже вони вже розходилися, але змогли знову возз’єднатися.

Мішина дала інтерв’ю YouTube-каналу DOROTYE, де заявила, що про те, що сталося між нею та Еллертом, пара ніколи не розповість.

“Ніхто ніколи не дізнається, що було насправді. Я не хочу нікому нічого розповідати, доводити. І навіть якщо я розповім, все одно знайдуть, до чого прикопатись”, – наголосила артистка.

Також вона розповіла про своє ставлення до публічних відносин. Ксенія більше не хоче, щоб за її романом спостерігала аудиторія у майбутньому.

 

Читайте також: Віка з “НеАнгелів” нарешті зізналася, хто вигадав ідею з тортом з обличчям Камінської

“Я дійшла висновку, що я більше ніколи не хочу будувати публічно свої стосунки. Це дуже важко.

Тебе будуть поливати брудом, не знаючи, що там відбувається насправді. Ніхто, крім мене та Сашка, не знає, що відбувається насправді,” – пояснила свою позицію Мішина.

Ксенія раніше говорила, що не впевнена, чи втретє розпочне стосунки з Еллертом. Олександр, у свою чергу, теж натякає на можливе їхнє возз’єднання.

“Це його проблеми. Це його рішення… Можливо, він залишає собі якийсь шлях,” – спростувала інформацію про відновлення відносин Ксенія.

Наразі дівчина не розглядає примирення з Еллертом.

Вам також має сподобатись...