Новини

ТОП продуктів, що покращать настрій та працездатність

Горіхи

Мигдаль, волоські горіхи, арахіс – багаті омега-3 жирними кислотами, селеном і вітаміном В6.

Всі ці речовини допомагають перебувати людині в хорошому настрої.

Лідером тут є волоські горіхи. Всі знають їх користь для мозку, але крім того, вони є відмінним джерелом триптофану, а отже, і гарного настрою, тонусу.

Однак, варто пам’ятати, що волоські горіхи – хоч і корисний, але дуже жирний продукт, тому в день рекомендують з’їдати не більше 100 грамів.

Шоколад

Не секрет, що шоколад покращує настрій.

Це відбувається тому, що в какао-бобах присутні речовини, що сприяють виробленню ендорфіну – одного з так званих «гормонів щастя».

Найкраще для цього підходить саме гіркий шоколад.

 

Банани

Ці плоди сприяють виробленню серотоніну – але до того ж, вони багаті вітаміном В6.

Крім цього, банани багаті мескаліном. Його ще називають «наркотиком щастя», оскільки він здатний викликати почуття ейфорії.

 

Читайте також: Шоколадний пудинг з манки

Овочі

Практично всі види капусти, помідори, буряк, спаржа містять в собі триптофан, який сприяє виробленню серотонін.

Але найбільше триптофану міститься в шпинаті. Чудово те, що його можна додавати в різні страви або просто споживати сирим – у день його можна їсти до 200 грамів.

Авокадо

Цей плід містить безліч жирів, амінокислот, в тому числі омега-3 жирних кислот, калію. Всі ці речовини піднімають настрій.

На день рекомендується з’їдати половину одного плоду.

М‘ясо

Всі види м’яса містять тирозин, який, в свою чергу, підвищує рівень речовин, що поліпшують пам’ять, настрій і допомагає концентрувати увагу.

Залізо, що міститься в м’ясі, насичує клітини організму киснем, а вітамін В12 допомагає впоратися з депресією і безсонням.

Вам також має сподобатись...