Новини

Найстильніші моделі джинсів на осінь-2021

Класичні відтінки синього

У сезони минулих років були актуальні брюки з деніму не звичайних для джинсів відтінків.

А ось в сезоні осінь-зима 2021 на першому місці класичний темно-синій відтінок.

В моду повернулися різноманітні відтінки від синього до небесно-блакитного.

Джинси-кльош

Епоха диско продовжує задавати модні тенденції. Так, в новому сезоні осінь-зима 2021 не обійшлося без однієї з найголовніших одиниць одягу того десятиліття – джинсів-кльош всіх силуетів і варіацій.

При цьому розширення кльош може починатися прямо від стегон, від середини стегна, від коліна або трохи вище, джинси можуть бути середньої довжини, укороченими або видовженими, посадка також допускається різна.

Джинси прямого крою

Одна з найпопулярніших джинсових тенденцій сезону осінь-зима 2021 – прямі або злегка завужені моделі брюк, без декору і контрастних потертостей та без середньої посадки.

Така модель джинсів підійде тим, кому потрібно згладити недоліки силуету і додати фігурі стрункості.

Друга перевага цієї моделі – доречність і функціональність. Прямі лаконічні штани з деніму зможуть ефектно поєднуватися з класичними, спортивними, кежуал-образами.

Джинси з високою посадкою

Висока і середня посадка джинсів залишається популярності в середовищі модників.

 

Читайте також: Галушки по-мисливськи

Вибирайте ту посадку, що більше вам подобається і найбільш комфортна: на талії, трохи нижче її або на сантиметр-два вище.

 

Джинси з низькою посадкою

У цьому сезоні джинси повинні сидіти на стегнах низько або дуже низько – саме так, як модники носили штани з деніму на початку 2000-х років.

Але сучасні джинси з низькою посадкою дещо інші. Адже найчастіше штани з низькою посадкою – це вільні моделі джинсів, навмисно приспущені на стегна.

Вам також має сподобатись...