Новини

Шольц не бачить змін щодо позиції Путіна після 80 днів viйни

Канцлер Німеччини Олаф Шольц, який напередодні провів телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним, не побачив змін у його позиції.

Про це він розповів в інтерв’ю порталу T-online.

Відповідаючи на запитання, чи помітив Шольц зміни у позиції Путіна під час п’ятничної телефонної розмови, яка тривала близько години, – він сказав “Ні”.

“Зрозуміло одне: Росія не досягла жодної з цілей viйни, згаданих на початку. Україна не завойована, але захищається з великою майстерністю, мужністю та самопожертвою. НАТО не відійшла, а фактично збільшила свої сили на східному фланзі альянсу.

А коли Фінляндія та Швеція приєднаються до НАТО, альянс стане ще міцнішим. Самі російські військові зазнали значних втрат, значно більших, ніж за десятиліття кампанії Радянського Союзу в Афганістані”, – зазначив канцлер.

 

Читайте також: Кінець весни 2022 року: яким знакам зодіаку період принесе розчарування

 

За його словами, Путіну поступово має стати зрозумілим, що єдиний вихід із цієї ситуації – домовитися з Україною.

До того ж, Шольц поки що не знає, чи сприймає Путін західні аргументи про шкоду санкцій для самої Росії серйозно.

“У будь-якому разі Росія загнала себе в драматичну ситуацію. Ми просто бачимо, куди веде її економічна ізоляція. Президент Росії повинен розуміти, що здатність його країни отримувати вигоду зі світового прогресу заблокована, поки не настане справжній мир.

Вам також має сподобатись...