Шоу-бізнес

Роман Свечкоренко після невдачі з “Холостячкою” Златою Огневич наважився: “Беру на себе відповідальність”

Психолог Роман Свечкоренко після того, як покинув шоу “Холостячка” поскаржився на нездорові стосунки.

Екс-учасник нового сезону “Холостячки”, в якому боровся за руку та серце української співачки Злати Огневич, психолог Роман Свечкоренко, розповів, як можна змінити своє життя на краще.

Порадами він ділиться із шанувальниками у соцмережі Instagram, де за ним стежить уже майже мільйон шанувальників.

“Знову беру на себе відповідальність і даю пораду: як можна змінити своє життя… Я вам писав, що у відносинах має бути комфортно”, – зазначив психолог.

Він наголосив, що перш за все будь-які стосунки мають приносити їх учасникам радість. Це правило, яке ніколи, і за жодних умов, не можна порушувати. І фахівець пояснив чому.

«Якщо ваші стосунки не приносять вам радості, а приносять смуток, розчарування, образи, – Припиняйте це із самого старту. Зрозумійте, що ви людина, а людина звикає не лише до хорошого, а й до поганого.

До сварок, насильства, сліз, образ… та до всього за фактом. Не дозволяйте собі звикати до цього! Це шлях у пекло, і іноді цей шлях виявляється довжиною у життя», – попередив Свечкоренко.

 

Читайте також: 7 Продуктів, які не можна їсти перед сном, якщо хочете добре виспатися

Він рекомендує у випадку, якщо почали розуміти, що ваші слова та слова партнера більше не несуть радості одне одному, говорити собі «вистачить». Тим більше, якщо партнер починає звинувачувати вас у всіх бідах. Не можна дозволяти розвивати у вас почуття провини.

«Стосунки мають приносити радість. А ось це все: «а хто я без нього», «а де жити?», «у нас діти», «так живуть усі», «що скажуть батьки?». Це все г*** спалюйте вщент зі своєї голови. У вас одне життя, лише ви самі.

Якщо ви зіпсуєте свою кукуху, відновити її буде дуже складно, я знаю, про що говорю. І далеко не завжди можна повернути психологічно себе на вихідну. Бережіть себе. Цінуйте себе. Любіть себе», – закликає Роман.

«Судячи з ваших фото – ви себе обожнюєте», «Всі вчать, як руйнувати сім’ю, як розлучатися. Але ніхто не вчить тому, що треба берегти любов і сім’ю, перший шлюб.

Що бігати від мужика до мужика або від баби до баби, зі шлюбу в шлюб-це не принесе щастя, що сімейне насильство, це ганебно, не гідно чоловіка, що розбивати сім’ї – це найнижчий вчинок… Ви самі одні, кажете? Ну, так і бовтатиметеся до самої старості», – пишуть йому читачі у коментарях до повідомлення.

Вам також має сподобатись...