Новини

Путін розпочав репресії проти керівнків ФСБ за провал в Україні 

Президент країни-окупанта Володимир Путін через невдалу військову кампанію в Україні почав шукати крайніх. Першими ж постраждало відділення зовнішньої розвідки ФСБ – заарештовано його керівника Сергія Бесіду та його заступника Болуха (ім’я не вказується).

Про це повідомляє видання Медуза з посиланням на відомості журналістів Андрія Солдатова та Ірини Бороган

Зазначається, що Бесіда та Болух відповідали за розвідку на території України, і ймовірно саме вони ввели Путіна в оману щодо готовності України “вітати визволителів”. Болух додатково відповідав за напрямок дезінформації.

5-та служба (офіційна назва — Служба оперативної інформації та міжнародних зв’язків) займається зв’язками ФСБ із закордонними партнерами, у тому числі з американськими відомствами.

 

Читайте також: У війні з Росією Україні критично важливо протриматися ще 2 тижні – Рахманін

 

Усередині служби існує сумнозвісний Департамент оперативної інформації (ДОІ), який виконує функції зовнішньої розвідки ФСБ.

“Саме 5-а служба відповідала за надання Володимиру Путіну інформації про політичні події в Україні напередодні вторгнення. І, схоже, через два тижні війни до Путіна нарешті дійшло, що його просто ввели в оману: 5-а служба, боячись роздратувати керівника, просто повідомляла йому ті дані, які він сам хотів чути.

Наразі наші джерела повідомляють, що генерал Бесіда та його заступник поміщені під домашній арешт. Серед причин називають нецільове використання коштів, виділених на операції, а також погану розвідувальну інформацію.

І справді: розвідка у кадрового розвідника Путіна, як виявилося, поставлена ​​геть погано”.

Вам також має сподобатись...