Новини

Путін може спробувати нав’язати Україні “корейський” сценарій – голова ГУР

Начальник Головного управління розвідки бригадний генерал Кирило Буданов вважає, що Росія намагатиметься нав’язати Україні так званий “корейський” сценарій і зібрати всі окуповані території в єдине квазідержавне утворення.

“Після невдач під Києвом та неможливості повалити центральну владу України, Путін уже змінює головні оперативні напрямки — це південь та схід. Є підстави вважати, що він розглядає корейський сценарій для України.

Тобто спробує нав’язати лінію розподілу між неокупованими та окупованими регіонами нашої країни. Фактично це спроба створити в Україні Північну та Південну Корею. Адже проковтнути всю державу він точно не в змозі.

 

Читайте також: Ватажок “ЛНР” заявив про референдум щодо входження до складу Росії

 

Окупанти спробують сколотити окуповані території в єдине квазідержавне утворення, що протиставлятимуть незалежній Україні. Ми вже бачимо спробу створити “паралельні” органи влади на окупованих територіях та змусити людей відмовитися від гривні.

Можливо, вони захочуть поторгуватись про це і на міжнародному рівні”.

Він переконаний, що для “російського фашистського режиму досі актуальним залишається питання встановлення сухопутного коридору до Криму”. Але для реалізації цього плану є головна проблема – незламний Маріуполь, який скував значні сили ворога.

Вам також має сподобатись...